Firma ZPHU MALMET Marek Malak zajmuje się produkcją wdmuchiwarek do światłowodów, części mechanicznych oraz narzędzi.
Realizujemy indywidualne zamówienia dbając o wysoką wytrzymałość i jakość wyrobów, co ma decydujący wpływ na zadowolenie obecnych kontrahentów i pozyskanie nowych klientów. Wysoka jakość oferowanych wyrobów jest naszym silnym atutem, który sprawia, że posiadamy przewagę nad naszymi konkurentami w tym segmencie rynku. Dodatkowo nasze produkty są oferowane w niższej cenie. Ofertę uzupełniają dogodne terminy płatności i dostaw oraz możliwości zrealizowania różnych zamówień w krótkim czasie. Naszą firmę wyróżnia szeroki asortyment oferowanych produktów, który umacnia silną pozycję na rynku. W naszej firmie działa dobrze rozwinięty marketing i sprzedaż oferowanych wyrobów.


MASZYNY DO WDMUCHIWANIA ŚWIATŁOWODÓW – WDMUCHIWARKI


STOJAKI POD BĘBNY


STOŁY DO SPAWANIA ŚWIATŁOWODÓW


WYKONUJEMY CZĘŚCI NA PODSTAWIE WZORU LUB DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ


MOTORYZACJA

Wykonywane tarcze hamulcowe poddawane są specjalnemu procesowi Technologicznemu,dzięki któremu pozytywnie przekłada się to na prace tarczy w ekstremalnych warunkach, np:częste nagrzewanie tarczy i chłodzenie.

Firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem części mechanicznych i tuningowych do motocykli w najnowszych technologiach obróbkowych CNC. W tym zakresie oferujemy możliwość realizacji zleceń na różne podzespoły i części motoryzacyjne. Realizujemy również nietypowe zlecenia indywidualne. Zakres naszych usług obejmuje doradztwo, projekt oraz wykonania produktu finalnego. Firma wypracowała patent na produkcję sprzęgieł rozruchowych.


NARZĘDZIA

Możemy wykonać na Państwa zlecenie różnego rodzaju narzędzia, przeznaczone dla różnych odbiorców i użytkowników. Wykonujemy także różnego rodzaju narzędzia skrawające jak: frezy kształtowe, profilowe, specjalne, przeciągacze, noże kształtowe itp. Zajmujemy się również regeneracją i ostrzeniem narzędzi.


WÓZKI WIDŁOWE

Wykonujemy części do wózków widłowych na podstawie wzoru lub dokumentacji technicznej.


ROLNICTWO

Części do maszyn rolniczych wykonywane przez naszą firmę cechuje wysoka jakość i trwałość produktów. Fakt ten poparty jest długoletnią współpracą z kontrahentem ze Szwecji.


PRODUKCJA KRAJOWA


PRODUKCJA EKSPORTOWA


DŁUGOLETNIA WSPÓŁPRACA ZE SZWECJĄ


PRODUKCJA CZĘŚCI I PODZESPOŁÓW DO HOLANDII


PRODUKCJA CZĘŚCI I PODZESPOŁÓW DO MASZYN I URZĄDZEŃ – NIEMCY


PAMIĄTKI OKOLICZNOŚCIOWE

Wykonujemy nietypowe i niepowtarzalne pamiątki okolicznościowe na indywidualne życzenie klienta. Przykłady wykonywanych pamiątek okolicznościowych, zawodniczych, sportowych itp.
Na państwa zlecenie wykonujemy pamiątki, puchary,medale,płaskorzeźby itp. Grawerujemy wszystkimi możliwymi czcionkami.
Wiosło wykonane technologią CNC z materiału-płyta aluminiowa:


PŁASKORZEŹBY

Płaskorzeźba przygotowana na zlot motocyklowy Motoparty Bydgoszcz 2010r (płyta aluminiowa):


MOSTY


METALOPLASTYKA

Jako najnowszy dział naszej firmy, został utworzony wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów. Aby pokazać nasze możliwości i stylistykę, wypuściliśmy partię pilotażową produktów przeznaczonych do wyposażenia wnętrz zgodnie z obowiązującymi trendami mody. Świeczniki, stoły, biurka, ławy i kute łóżka to tylko propozycje nie stanowiącej pełnej oferty w tej branży. Produkty zostały wykonane aby zaprezentować możliwości (łączenie metalu z kamieniem, szkłem i metalami kolorowymi) oraz aby pokazać wysokie standardy wykonania poszczególnych detali. Obecnie nasze produkty można oglądać i nabywać w bydgoskich galeriach, gdzie cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na wysoką jakość i ATRAKCYJNĄ CENĘ.
Poszukujemy firmy i osoby prywatne, z terenu całego kraju i zza granicy, zainteresowane współpracą