Najnowszy model wdmuchiwarki firmy MAL-MET.

 Maszyna w standardzie jest wyposażona w Automatykę i Rejestrację parametrów, oraz wszelkie nowiny techniczne jakie oferuje firma.

Automatyka

Intuicyjny sterownik z ekranem dotykowym wyposażony w pracę automatyczną: po wpisaniu odpowiednich danych w sterowniku wdmuchiwarka bierze pomiar na kablu i w zależności od sił działających na trasie światłowodowej reguluje nacisk w niutonach tak by nie przekroczyć zadanych parametrów przez operatora, GPS, odczyty warunków atmosferycznych, takich jak: temperatura, ciśnienie, wilgotność, data, godzina, przesunięcia czasowe, 3 języki: polski, angielski, niemiecki, automatyczny licznik który posiada wiele funkcji, wprowadzanie limitów, takich jak: siła wprowadzania, limit odległości, wybór kalibracji i poszczególnych średnic, płynna regulacja prędkości, intuicyjny interface do wprowadzania danych, wykorzystujący przeglądarkę internetową, funkcja stop kabel, test kabla (wymogi Deutsche Telekom AG), regulacja pomiaru w %.

Rejestracja

Raport który pozwala na rejestrację następujących parametrów: działająca siła nacisku na kabel w Newton (N), ciśnienie noszenia światłowodu w (bar), prędkość wdmuchiwania w (m/min), długość wdmuchiwania w (m). Wdmuchiwarka pozwala na tworzenie wykresu w czasie pracy maszyny, przechowywanie danych w pamięci, wydruk raportów, zdalny dostęp i podgląd, bezprzewodowa łączność i zdalne aktualizacje. Obsługa raportu z wdmuchiwania odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej, w której znajdują się przygotowane tabele informacyjne, regulacja parametrów i ustawień sterownika – zarówno lokalnie jak i zdalnie.

Zakres kabli: od 0,5 – 5 mm
Zakres wtórników: od 0-14 mm
Rodzaje napędów: elektryczny i pneumatyczny do wyboru przez klienta.

Prezentacja

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z nami