Model mniejszy kosz fi 800 H400

Model większy kosz fi 800 H700

Karuzela w użyciu

Opis produktu

Urządzenie jest przeznaczone do pracy z wdmuchiwarkami kabli światłowodowych. Znacznie polepsza jakość i komfort pracy podczas przepętlania, kiedy zachodzi potrzeba zmagazynowania przewodu pomiędzy studzienkami. Zastosowano kilka innowacyjnych rozwiązań:

– Kosz nigdy nie ma kontaktu z podłożem, dzięki czemu przewód jest zabezpieczony przed zabrudzeniami
– Nie ma potrzeby wyciągana przewodu po zwinięciu, kosz można obracać, dzięki czemu koniec przewodu znajdzie się u góry, co umożliwia wprowadzenie go do wdmuchiwarki i kontynuowanie procesu
– W każdej chwili proces zwijania/rozwijania może zostać przerwany, a kabel światłowodowy wyciągnięty. Na całej długości prowadzenia przewodu elementy są dzielone.
– Zwinięty przewód można do ewentualnego transportu zostawić w koszu. Wystarczy przykręcić pokrywę, która stanowi zarówno wierzch jak i dno urządzenia w zależności od położenia.
– Wszystkie rolki są ułożyskowane, umieszczone w odpowiednio dobranych odstępach na prowadnicach, dociskane precyzyjną siłą za pomocą sprężyn gazowych. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo stabilne prowadzenie przewodów w zakresie średnic od 5mm do 16mm

Urządzenie nie wymaga okresowych przeglądów ani specjalnych czynności konserwacyjnych. Utrzymane w czystości powinno pracować bezawaryjnie przez wiele lat. Wszystkie użyte łożyska zostały zabezpieczone przed zabrudzeniami stałymi oraz wilgocią. Stworzyliśmy to urządzenie by ułatwić Państwu pracę i ograniczyć ilość osób potrzebnych przy przepętlaniu na trasach światłowodowych.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z nami