Aktualności

MAH-4 Elektronik z automatyką i raportem. Wprowadzanie grubego i ciężkiego światłowodu światłowodu 16mm na długim odcinku. 8 rolkowa wersja MAH-4 jest przygotowana na takie wyzwania i posiada bardzo duży zapas mocy aby bezproblemowo wprowadzić nawet tak duże średnice światłowodu.

Wdmuchiwarka MAH-4 Elektronik podczas wdmuchiwania światłowodu prosto z samochodu. Mobilny zestaw który składa się z MAH-4 Elektronik i kompresora Kaeser M17 zamontowane w samochodzie. W tym przypadku średnica światłowodu jest mniejsza i możemy wprowadzać kabel używając tylko dwóch pierwszych rolek.

Wdmuchiwarka MAH-4 Elektronik podczas wdmuchiwania światłowodu na terenie Niemczech. CIśnienie w głowicy 6bar, siła nasicku 48N, odległość prawie 1000m ale trasa jest o wiele dłuższa, prędkość około 60m/min. Oczywiście maszyna sama kontroluje nacisk tak aby nie uszkodzić światłowodu a wszystkie parametry są gromadzone w raporcie który w dowolny momencie możemy wydrukować jako dowód poprawnie wykonanej usługi.

Rok temu pewna firma z Szwajcarii przesłała do firmy MAL-MET próbki włókna światłowodowego o średnicy 0,5 mm oraz wtórnik fi 1,6 x 0,8 mm z zapytaniem, czy jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać maszynę, która będzie w stanie to wdmuchiwać.

Prezentacja wdmuchiwarki do światłowodów MAH-4 MINI ELEKTRONIK podczas wdmuchiwania światłowodu 1mm w mikrorurkę 7mm na odcinku 200m

Firma OPTO-ZAM ARKADIUSZ MAZUREK pracuje na naszych maszynach i szkoli nowe firmy które zaczynają w branży światłowodowej.

Wdmuchiwarka MAH-4 MINI Elektronik pomyślnie przeszła długotrwałe testy i niebawem będzie dostępna do sprzedaży.

Kolejny zadowolony klient w Niemczech prezentuje wdmuchiwarkę MAH-4 Uniwersal Elektronik podczas prac na terenie Niemiec. Wdmuchiwarka wyposażona jest w automatyczną pracę i rejestrację parametrów wdmuchiwania. www.mal-Met.com.pl

Urządzenie do zwijania, rozwijania i przepętlania kabli i światłowodów

Najnowsze urządzenie firmy MAL-MET do zwijania, rozwijania i przepętlania kabli i światłowodów potocznie znaną karuzela do kabli i światłowodów. Urządzenie jest przeznaczone do pracy z wdmuchiwarkami kabli światłowodowych. Znacznie polepsza jakość i komfort pracy podczas przepętlania, kiedy zachodzi potrzeba zmagazynowania przewodu pomiędzy studzienkami.

czytaj więcej

Wdmuchiwarka model MAH-4 Elektronik podczas pracy w terenie.

czytaj więcej

Siedziba firmy Z.P.H.U MAL-MET

Karuzela do światłowodów i kabli


Firma MAL-MET na prośbę swoich klientów zaprojektowała swój model karuzeli do światłowodów i kabli która wyeliminowała problemy z przepętlaniem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom praca z naszą karuzelą do kabli i światłowodów będzie niezwykle prosta i intuicyjna. Zapraszam do kontaktu w sprawie rezerwacji karuzeli do światłowodów która już niebawem będzie dostępna.

Wdmuchiwarka do światłowodów MAH-4 Elektronik. Wersja z 8 rolkami podającymi światłowód, przeznaczona na długie i ciężkie trasy. Wdmuchiwarka posiada pełną automatykę, sama kontroluje proces wdmuchiwania światłowodu dobierając siłę, ciśnienie i prędkość tak aby nie uszkodzić światłowodu. Dostępny jest również pełny raport do wydruku z procesu wdmuchiwania światłowodu.

MONTAŻ WDMUCHIWAREK
Mimo ogólnoświatowego kryzysu spowodowanego wirusem COVID-10 w naszej fabryce trwa montaż wdmuchiwarek do światłowodów MAH-4 Elektronik które wkrótce zostaną wysłane do klientów.